Format Kitap
Barkod 9786053470908
Yayın Tarihi 2014-06-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 210 X 270

Emeği Geçenler :
Yazar   : Suphi Ceyhan
Yazar   : Aslı Yedikat
Yazar   : Benay Kapan
Yazar   : Suphi Ceyhan;Benay Kapan;Aslı Yedikat

İNGİLİZCEYİ BENİMLE ÖĞREN!

Learn With Me (LWM English),3 adet kitap, 9 adet DVD ve 1 MP3 CDden oluşan bir İngilizce eğitim setidir.
Dört temel dil becerisi olan listening(dinleme), speaking(konuşma), reading(okuma) ve writing(yazma) çalışmalarının hepsini içinde barındırır.
Kitaplar, DVDler ve MP3 CDlerden oluşan sette dilbilgisi konularına değinilmiş; bol bol etkinliğe ve sıkça kullanılan temel yapılara ağırlık verilmiş; pandomim(sözsüz oyun) eşliğinde, farklı bir kelime öğretim yöntemi izlenmiştir.
Kitaplar; beginner, elementary ve intermediate seviyeleri temel alınarak, 3 aşamada düzenlenmiştir. Sıkıcı gramer anlatımlarından ziyade; kısa konu anlatımlarına, pratik konuşma yöntemlerine, okuma ve dinleme parçalarına, konuşma ve yazma etkinliklerine yer verilmiştir.
Kitaplara paralel olarak hazırlanmış DVDlerin her birinde, İngilizce öğretmenlerimizin akıllı tahta eşliğinde gerçekleştirdikleri konu anlatım videoları ve pandomim eşliğinde kelime öğretimleri yer almaktadır. Öğretilen kelimelerin, cümle içinde kullanımlarına ve Türkçe karşılıklarına da yer verilmiştir. Pandomim eşliğinde gerçekleştirilen bu anlatımlar ile farklı ve etkili bir öğretim yöntemi izlenmiştir
MP3 CDler ise kitapların dinleme parçalarını içermektedir.

Learn With Me ile iyi çalışmalar dileriz

devamını oku..
% 40
indirim
83.33
Liste Fiyatı : 138.89
Kazancınız : 55.56
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %40 indirim